Menu
Your Cart

Sık Sorulan Sorular

Sipariş

 • Siparişimin işleme alındığını nasıl öğrenebilirim?

Siparişleri tamamlamanız ardından yaklaşık 15-20 dakika içerisinde bilgilendirme maili alacaksınız. Mail gelen kutusuna düşmediyse spam kısmını da kontrol edebilirsiniz. Diğer bir seçenek sağ üst kısım da "Hesabım" kısmına tıklayarak "Siparişlerim" butonuna tıklayabilirsiniz.

 • Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numarası ile birlikte bilgilendirme maili alacaksınız.

 • Üye olmadan sipariş verirsem kargo takibi yapabilir miyim?

Üye olmadan verilen siparişlerinizin her aşamasında bilgilendirme maili alacaksınız. Maillerinizi gelen kutusuna düşmüyorsa spam mailler listesini de kontrol edebilirsiniz.

 • Siparişimin adresini değiştirebilir miyim?

Sipariş tamamlandıktan sonra adres değişikliği işlemi yapılamamaktadır. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firmasını arayarak adres değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

 • Siparişim hatalı ulaştı, ne yapmalıyım?

Kolinin hasarlı (yırtılmış, ıslanmış, kusurlu gibi) olması durumunda kargo görevlisine “Hasar tespit tutanağı” tutturarak siparişini iade edebilirsin. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur, hatalı ürünleri bu şekilde iade adresimize gönderebilirsin.

 • Üye olmadan da alışveriş yapabilir miyim?

Evet üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Sadece üyelere sağlanan kampanyalardan yararlanamazsınız.

 • Şifremi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” sayfanızdan şifreni değiştirebilirsin.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Şifreni unuttuğunda, üye girişi yaptığın ekran üzerinde bulunan “şifremi unuttum” bağlantısına tıkla. Üye olurken kullandığın e-posta adresini girdiğinde, yeni şifre oluşturabilmen için gerekli bağlantı kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

 • Hangi ödeme şekilleri ile ödeme yapabilirim?

Tüm kredi kartları, atm kartları ve sanal kartlar ile ödeme yapabilirsin.

 • Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Sitemizde, tüm kredi kartı işlemleri ve onayları şirketimizden bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez. Bu bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. DisliButik sanal mağazada Visa, Mastercard ve PayU ile işlem yapabilirsin. Sitemizden yapacağın tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğini riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsin.

 • 3D Secure neden güvenlidir?

3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarının yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.

 • Promosyon kodum ve/veya hediye çekim var. Nasıl kullanabilirim?

Alışveriş sepetinde bulunan “Kupon Kodu” alanına promosyon kodu/hediye çeki kodunu girerek indiriminizi kullanabilirsin.

 • Kargom nerede?

Siparişin kargoya verildiği zaman sana bir bilgilendirme e-postası yönlendireceğiz. Bu e-posta içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

 • Siparişimi iptal edebilir miyim?

Evet, siparişin paketlenmediyse iptal edebilirsin. Siparişini iptal etmek için Canlı Destek Hattı, WhatsApp destek hattı veya telefon ile hızlıca iletişim kurabilirsiniz. Eğer siparişin kargoya verildiyse iptal seçeneği mümkün olmayacaktır. Ürün, eline ulaştıktan sonra iade adresimize gönderip gerekli işlemi gerçekleştirebilirsin.

 • Ürünleri hangi adrese iade edebilirim?

Ürün iadeleri için Canlı Destek Hattı, WhatsApp destek hattı veya telefon ile bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

 • Ne kadar süre içinde ürün iade edebilirim?

İade etmek istediğin ürünlerini 14 gün içerisinde iade için belirtilen adrese gönderebilirsiniz.

 • İade koşulları nelerdir?

Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız, ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.

 • İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

dislibutik.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi, banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.