Menu
Your Cart

Teslimat Bilgileri


Siparişlerimi nereden görebilirim?

Siparişlerinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" bölümünden görebilirsiniz. Hesabım sayfası masaüstü görünümde sağ üst kısımda yer almaktadır. 

Satın aldığım ürünle ilgili siparişimi iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

"Hesabım" sekmesinden siparişinize girdiğinizde siparişinizi seçerek iptal edebilirsiniz. İşleme alınmış siparişlerin iptali mümkün değildir. Siparişiniz işleme alındıysa iptal edemezsiniz.

Oluşturduğum siparişe ürün eklemesi ya da çıkarması yapabilir miyim?

Siparişleriniz bize online olarak ulaşır. Yaptığınız ödeme tutarında değişiklik yapılamadığından, siparişinize sonradan ürün eklemeniz mümkün değildir. Eklemek istediğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmalısınız.

Sipariş ettiğim ürünün temin edilememe ihtimali var mı?

Siparişinizde yer alan herhangi bir üründe yaşanan stok problemi nedeni ile temin edilememe durumu özellikle sezon sonlarında yaşanabilmektedir. Anlık stok değişimlerinden kaynaklanan bu problemin oluşması durumunda çağrı merkezimiz telefon ya da e-mail yolu ile size ulaşıp bilgi verecektir. Dişli Butik(DB), bu site içeriğinin doğruluğunu sağlamak için elinden gelen tüm gayreti gösterir ancak buna karşın, zaman zaman sitede kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir. Ayrıca Dişli Butik, site içerisinde istediği zaman ve istediği sebeple değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını her zaman saklı tutar. Dişli Butik, sitedeki tipografik hatalardan, yazım yanlışlarından ve fiyat hatalarından sorumlu değildir. Bununla birlikte, bu tür hatalardan kaynaklanan siparişleri de iptal etme hakkına sahiptir.

Siparişim kaç gün içinde kargoya teslim edilecektir?

Siparişleriniz ortalama 1-5 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri dahil değildir. İndirim dönemlerinde ise yaşanan yoğunluk nedeniyle teslimat süresi 7 ile 14 gün arasında değişmektedir. Yasa gereği kargo ile paket teslimleri esnasında (ürün kabul ve iadelerinde) müşmterinin TC kimlik numarası zorunludur.

Siparişimi verdikten sonra teslimat adresimi değiştirebilir miyim?
Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişlerin teslimat adresi değişimi, ürünleriniz kargo şirketine teslim edilmemiş ise gerçekleştirilebilir. Talebinizi çağrı merkezimizi 0537 422 2439 numaralı telefondan arayarak iletebilirsiniz.

Siparişim oluşmadığı halde kredi kartımdan ödemesi alındı, ne yapabilirim?
Siparişiniz sırasında oluşan tüm problemler için 0 537 422 2439 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayarak ya da aynı numara üzerinden WhatsApp iletişim hattını kullanarak hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.

Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?
www.dislibutik.com'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 150 TL altındaki siparişler 17 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir ?

Siparişleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri verilen siparişlerin tedarik süreci ilk iş günü işleme alınacaktır. Siparişinizin elinize ulaşması ise teslimat adresinizin doğru olması ve teslimat iline bağlı olarak değişebilmektedir. Ortalama teslimat sürelerini ve teslimatı yapılamayan uzak bölgeleri kargo şirketinin web sitesi üzerinden öğrenebilir veya müşteri ilişkilerimizden destek alabilirsiniz. Yasa gereği kargo ile paket teslimleri esnasında (ürün kabul ve iadelerinde) müşterinin TC kimlik numarası zorunludur.

İndirim dönemlerinde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 7-14 iş günü arasında değişmektedir. Ciddi bir yoğunluk yoksa ise 1-5 gün içerisinde siparişiniz kargoya verilmiş olacaktır.

Siparişimin kargo bilgilerini nasıl takip edebilirim?

"Hesabım" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyerek, "Siparişlerim" başlığı altında siparişinizin kargo sürecini takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-mail ile bilgi verilecektir.

Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş adresinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir veya satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres, o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak kullanılacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik, "Hesabım" sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişe aittir.

Siparişimin elime ulaşmadığı durumlarda ne yapabilirim?

Siparişiniz sırasında oluşan tüm problemler için 0 537 422 2439 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayarak, aynı numara üzerinden WhatsApp destek hattımızı kullanarak hızlı iletişim kurabilirsiniz.